Dijital Çözümler

Adres:

Mamak Ankara

Güçlü sosyal medya yönetimi proje ekibimizle birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan planlamayı yapıyor ve markanızı görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayıracak noktaları hedefleyerek sizin için en iyi stratejiyi belirliyor ve bu plan doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya iletişimini sürdürürken düzenli aralıklarla sosyal medya raporları çıkararak stratejimizi güncelliyor ve en başarılı sonuca ulaşmanız için çalışıyoruz. Sektörde birçok markaya sosyal medya yönetimi hizmeti vererek değer katmış ve yükselmesine katkıda bulunmuş profesyonel ekibimizle, dijital dünyada olmak istediğiniz yeri sıkı bir çalışma ile elde edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE MARKANIZI ÖNE ÇIKARIN

Dünyanın her yanından insanların, saniyeler içerisinde iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, müşterilerine ulaşmak için tüm büyük markaların kullandığı bir iletişim yoludur. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile dijital dünyada markanızın bilinirliğini artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve oluşturduğunuz orjinal içerik ile kendi kitlenizi yaratmanız mümkündür.

Bir markanın, aktif bir sosyal medya yönetimi kampanyası ile ürettiği güncel içerikler ve müşteri ile olan sürekli diyalogları sayesinde müşterilerin marka ile kurduğu bağ güçlenir, marka müşterilerin güvenini kazanabilir ve bu da beraberinde daha çok potansiyel müşteriye ulaşma olasılığı sağlar.

Ürettiğiniz orijinal içerik ile benzerlerinizden kolayca sıyrılabilir ve markanızı öne çıkarabilirsiniz.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Şimdi aktaracağımız bilgiler, sosyal medya yönetimi ile kitlenize ulaşmanın ne kadar önemli bir pazarlama yöntemi olduğunu anlamamıza yardımcı olacaktır.

  • Profesyonel sosyal medya yönetimi sayesinde web sitelerinin trafiği %91 artabiliyor ve daha ilgili bir hedef kitleye ulaşma ihtimali %71 artıyor.
  • Sosyal medya ve bloglar, Türkiye’de aktif internet kullanıcılarının yaklaşık %63’sine ulaşıyor. (51 milyona yakın)
  • Çevrimiçi tüketicilerin %43’ü sosyal medya hayranları veya takipçilerinden oluşuyor.
  • Facebook kullanıcılarının %20’si reklamlardan ve orada gördükleri yorumlardan dolayı bir şey satın alıyor.
  • Twitter kullanıcılarının %67’sinin, takip ettikleri markaları satın alma olasılığı daha yüksek oluyor.
  • B2B işletmeleri LinkedIn kullanarak, müşteri ediniminde %61 başarı oranı ile karşılaşıyor.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İLE ETKİLİ İLETİŞİM

Hedef kitle analizi:

Sosyal medyada iletişime başlamadan önce ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlemeli ve tanımalısınız. Bu süreç için yapacağınız doğru analizler ile etkili bir strateji üretebilir ve markanızın ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilirsiniz.

Rakip analizi:

Rakiplerinizle rekabet halinde olduğunuz platformlarda rakip analizi yaparak iletişim stratejilerini anlamak kendinizi geliştirmek adına oldukça önemlidir. Böylece sektörün tam bir değerlendirmesini yaparak iletişimde işinize yarayacak artıları daha rahat keşfedebilirsiniz.

marka gelistirme ve konumlandirmaMarka Geliştirme ve Konumlandırma:

Büyük küçük her işletmenin gelişmesinde başlanılan yerden çok nasıl bir yol izlendiği etkilidir. Markanızın şu anki durumuna göre bir yol haritası belirliyor, bu süreçte sosyal medyada kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

icerik pazarlamaİçerik Üretimi:

İletişime başladığınızda hedef kitlenize ve amacınıza uygun konuları temel alarak içerik üretmeniz hedef kitleniz ile daha etkili iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında iletişime geçeceğiniz mecranın doğasına ve teknik özelliklerine uygun içerikler üretmeniz sizi rakiplerinizden ayıracaktır.

Raporlama:

Markanız için yaptığımız tüm bu çalışmaları düzenli olarak değerlendiriyor ve planımızı raporlarımız doğrultusunda güncelleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Biz sizin için en iyisini hazırlarken, sizi her aşamadan haberdar ediyor ve gelişim raporlarını sizinle paylaşıyoruz.

Tüm bunları gerçekleştirirken sizin için en iyisini düşünüyor ve bugüne kadar yaptığımız diğer işlerde olduğu gibi sizi en hızlı şekilde sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz. Disiplinli ve sonuç odaklı çalışarak markanızı kısa sürede hak ettiği konuma ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları:

Aldığı rol gittikçe daha önemli olan reklamları etkili bir biçimde kullanmak markanızı ve içeriklerinizi hem görünür kılacak hem de aldıkları etkileşimi artıracaktır. Özellik değişmeye devam eden sosyal medya algoritmaları sebebiyle erişimin azaldığı bu dönemde reklamları kullanmak ve özellikle etkin kullanmak oldukça başarı sağlamaktadır. Sizi rakipleriniz arasından sıyırarak dijital dünyada ön plana çıkarıyor ve markanızın büyümesi için sağlam adımlarla ilerliyoruz.

İŞLERİMİZDEN BAZILARI

sosyal medya yonetimi içeriksosyal medya yonetimi içerik
sosyal medya yonetimi içeriksosyal medya yonetimi içerik
sosyal medya yonetimi içeriksosyal medya yonetimi içerik

İHTİYACINIZ OLAN PROFESYONEL DESTEK

profesyonel sosyal medya yönetimi

Yaptığımız tüm işleri büyük bir özenle yapıyor ve yalnızca içerik üreten bir sosyal medya ajansı olarak kalmayıp markanızın iş ortağı olarak, gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Tecrübemiz ve hepsi kendi alanında profesyonel olan takım arkadaşlarımızla, tam olarak ihtiyacınız olan sosyal medya yönetimi planlamasını yapıyor ve olabilecek en kısa sürede sizi diğer markalardan sıyırarak dijital dünyada öne çıkarıyoruz.
Yıllardır sektörde birçok başarılı işe imza atarak markalara değer katmış ve büyümesine katkıda bulunmuş bir sosyal medya ajansı olarak, bizimle çalışarak sosyal medyada markanızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.