Dijital Çözümler

Adres:

Mamak Ankara

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo danışmanlığı ile kullanıcı dostu bir web site ile organik sonuçlarla üst sıralarda yer alın.

Dijital reklamlar ile kısa sürede hızlı sonuçlar alınabiliyorken profesyonel Seo hizmeti ile uzun vadeli kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün. Seo danışmanlık ajansı olarak, seo hizmetleri ile web sitenizi hem arama motoru kriterlerine uygun hem de kullanıcı dostu hale getirerek, organik sonuçlarda üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.

Kurumsal seo danışmanlığı ile maliyetinizi düşürmek için:
On-Page ve Off-Page SEO,
UX/UI optimizayonu,
İçerik üretimi ve yönetimi,
Backlink çalışmaları,
Rakip sitelerin takibi,
Site hızının geliştirilmesi,Markanıza özel seo danışmanlık hizmeti ile görsel ve içeriklerin optimizasyonu gibi teknik iyileştirmeler uyguluyor, Google’ın güncel algoritmalarına bağlı kalarak, sadece doğal yöntemler kullanıp web site trafiğinizi ve marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Baştan sona kullanıcı deneyimi yüksek bir site yaratarak ziyaretçileri aradıklarını bulabilecekleri sayfaya ulaştırarak seo analizinde de görebileceğiniz başarılı sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Google’ın algoritmalarını ve güncellemelerini takip ederek, asla işin karanlık kısmını kullanmadan, güvenli ve güçlü sonuçlarla başarılı ve en iyi seo hizmetini veriyoruz.

SEO (Search Engine Optimization)

seo static
seo static
seo static

Nasıl Yapıyoruz?

Brief

Çalışmamıza; markanızı, pazarlama stratejilerinizi, hedef kitlenizi, dönemsel hedeflerinizi, rakiplerinizin kim olduğunu, stratejik planlarınızı ve işletmenize ait SWOT analizinizi içeren detaylı briefinizi alarak başlıyoruz.

Brief

Analiz

Analiz araçlarımız ile sektör, rakip ve mevcut durum analizinizi yaptıktan sonra, dijital platformlarda uygulayacağımız stratejinizi belirliyoruz.

Analiz

Ölçümleme

Uyguladığımız stratejilerin performanslarını anbean takip ederek sürekli uygun optimizasyonlarla sonuçları ölçümlüyoruz.

Ölçümleme

İçerik Üretimi

Markaya uygun belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda uygun ve doğru içerikler üretiyoruz.

İçerik Üretimi

Optimizasyon

Ölçümleme ile elde ettiğimiz veriler ışığında, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki performanslarını arttırmak için sürekli optimizasyon yapıyoruz.

Optimizasyon

Raporlama

Yaptığımız tüm bu çalışmaları detaylı raporlama ile düzenli olarak sizlere sunuyoruz.

Raporlama

Ne Yapıyoruz?

On-site Optimizasyon Off-site Optimizasyon

On-site Optimizasyon
Off-site Optimizasyon

İçerik Üretim & Yönetimi

İçerik Üretim & Yönetimi

Lokal SEO

Lokal SEO

Kelime - İçerik - Rakip Analizi

Kelime – İçerik – Rakip Analizi

Örnek Başarı Hikayesi

Müşterimiz

Örnek olarak kıymetli müşterilerimizden NSI Filo Kiralama’yı sizlere aktarmak istiyoruz. Ocak 2019’da kurulan bir filo kiralama markası olan NSI, kurumsal şirketlere operasyonel araç kiralama hizmeti vermektedir.

Mevcut web site WordPress alt yapısıyla yayında olan sayfaları indekslenmiş bir siteydi. SEO ve mobil uyumlu değildi ve yavaştı.

Sektördeki rakiplerin köklü olması ve domain değerlerinin yüksek olup otoriter olması buna uygun bir strateji oluşturmamızı zaruri kıldı.

Projeyi Nasıl Ele Aldık?

Öncelikle Web siteyi baştan inşa ettik. İnşa ederken en küçük detayın özgün olmasına dikkat ettik. Web sitesini tamamen kullanıcı odaklı olarak ve Google algoritmalarını düşünerek tasarladık. Kullanıcıların vakit geçirmekten keyif alacakları bir deneyim sunmayı hedefledik.

SWOT, mevcut durum, sektör ve rakip analizi yaptık. Bunların yanında anahtar kelime analizi yaptık. Tüm bu analizler ışığında SEO stratejimizi belirledik.

Arama hacmi nispeten daha düşük fakat dönüşümü daha yüksek olan kelimelere odaklanmakla birlikte, arama hacmi daha yüksek kelimelere de çalıştık.

Yeni bir marka olması bakımından marka bilinirliğini arttırmak için sosyal medyayı kullandık. Sosyal medyada hem marka güvenini oluşturacak bir yöntemi hem SEO’yu destekleyici hem de dönüşüm odaklı olmayı istedik. Marka bilinirliği ve marka görünürlüğü için rakiplerimizden daha fazla sosyal medya aktivitelerinde bulunduk.

Sonuç

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetimiz ile 2 ay gibi çok kısa sürede odak kelimelerimizden biri olan ‘‘kurumsal filo kiralama’’ ile ilk sayfaya yükseldik.

Yeni web site tasarımımız ile web site trafiğini %700 arttırdık.

Google Reklamları ile web sitemize gelen satış taleplerini bir önceki aya göre %156 oranında arttırdık.