Dijital Çözümler

Adres:

Mamak Ankara

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarım, bir firmanın veya kurumun gelişmiş teknoloji altyapısına uygun hale getirilmesidir. Dijital ortam sayesinde bilgilendirme notlarını ziyaretçilerle rahatlıkla paylaşabileceği bir ortam olmayı başarmıştır. Web tasarım ‘ ın bize sağladığı en önemli avantaj, yeni müşterilere ulaşabilme imkanı ve ulaşım kolaylığı sağlamasıdır. Bu sebeple güçlü, modern ve ucuz yöntemler ile web tasarım projeleri dünyanın her dört bir yanından yeni müşterilere ulaşılabilir hale gelmiştir.

FİRMANIZ BİZİMLE GÜVENDE!

Firmanıza Özgün Tasarım

Alysweb ekibi olarak amacımız firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak uygun, şık, etkileyici ve özgün tasarımları firma yetkilisi talepleri doğrultusunda karşıklı görüş ve bilgi alışverişi içerisine beraber belirliyoruz.

%100 Gelişmiş Seo Uyumlu Kodlama

Web Tasarım projelerinizi Google, Bing, Yandex, gibi tarayıcılarda üst sıralara taşıyabilecek özel kodlamalarla %100 SEO altyapısına uygun şekilde geliştiriyoruz.

Responsive ( Mobil ) Uyumlu Tasarım

Masaüstü, Mobil ve tablet kullanıcılarının rahatlıkla bilgilerinize erişebileceği ortam sunuyoruz.

home-imac

KALİTELİ BİR WEB SİTESİ BANA NE TÜR AVANTAJLAR SAĞLAR ?

  • Uluslar arası rekabette yer alabilme şansı olur.
  • Marka bilinirliği artar.
  • Yeni kullanıcılara dijital ortam sayesinde rahatlıkla ulaşabilme imkanı sağlar.
  • Google Seo Uyumlu kodlama ile SEO çalışması yaptırabilir ve satış sayısında artış sağlar.
  • Gelişmiş yönetim paneli ile Haber/Duyuru ‘ larınızı kolaylıkla web siteniz üzerinden yayınlayabilme imkanı sağlar.

Web Tasarımı Kimler Yapabilir ve Nasıl Yapılmalıdır?

Web Tasarımı yapabilecek kişi HTML, JavaScript ve CSS kodlama dillerinde kendini geliştirmiş olması gerekmektedir. Aksi durumda tasarlanmış olan proje üzerinde açık kod bulunabilir ve google seo uyumu açısından sorunlarla karşılabilirsiniz.

Web Tasarımı, firma veya kurumun sektördeki rekabetleri incelenmeli ve buna göre firmanın nasıl bir yol izleyeceği belirlenmelidir. Bu alanda uzman kişiler ve işinde ehli kişiler tarafından yapılması firmanızın itibarı ve marka bilinirliği açısından oldukça önemlidir.