Dijital Çözümler

Adres:

Mamak Ankara

Google Arama Ağı Reklamları reklamlarınızın görüntülenebileceği, aramayla ilişkili web sitelerinden oluşan bir ağdır.

– Arama sonuçlarınız için lokasyon hedef kitle belirleyebilirsiniz bu sayede ürününüzle ilgilenen hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

– Arama Ağında reklam verdiğinizde, kullanıcılar anahtar kelimelerinizden biriyle bağlantılı terimlerle arama yaptığında reklamınız google arama sonuçarınının en üst 3 ve en alt 3 sonucunda yer almaktadır.

– Arama ağı reklamlarında sadece reklamlarınıza tıklandığında para ödersiniz.

Neden Google AdWords?

Hedef Kitle Odaklı Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google AdWords’te kampanyanızı kendiniz yönetebilirsiniz. Ancak isterseniz, uzmanlarımızın sağladığı ücretsiz kurulum ve destek için bizi 0530 512 05 89 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Yalnızca ziyaretçi aldığınızda para ödersiniz

Web Sitenizde Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google AdWords’e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 – 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Google Partner İş Ortağı İle Çalışmanın
Ayrıcalıklarından Yararlanın 

Hipnoz Dijital Google İş Ortağı Rozetine Sahip Sertifikalı Adwords Ajansıdır. Google’da ve Youtube’da Reklam Vermek İşletmenizin veya Videolarınızın Doğru Kitleye Ulaşmasını Sağlar..