Dijital Çözümler

Adres:

Mamak Ankara

Youtube Reklamları

Sanatçılar Youtube Reklamları İle Zirveye Çıkıyor

Youtube günümüzde sanatçıların ve müzik severlerin vazgeçilmezi oldu. Şarkılar youtube’da patlarsa tuttu diyebilecek durumdayız. O yüzden sanatçılar da artık albüm lansmanları için youtube reklamlarını tercih ediyor.

Youtube’da popülerliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz? Youtube videolarınıza adwors reklamları yaparak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Hem de sadece İzlendiğinizde para ödeyerek…  Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.

Youtube Reklamları Nerelerde Yayınlanır?

Youtube Reklamları Kırmızı İle İşaretli Alanlarda Yayınlanır. Yayıniçi Reklamlar’da Video 30 sn ve daha fazla izlenirse para ödersiniz. Arama Ağı Reklamlarında ise sadece klibinize tıklantığında ödeme yaparsınız. İşlem Gerçekleştiğinde Videonuz 1 kez izlenmiş olur…

Youtube Reklamları Neden işe yarar?

Youtube reklamları sizi doğrudan hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebilirsiniz. En büyük avantajınız ise sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz…

Youtube’da popülerliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz ? Youtube ortamında gelişerek ön planamı çıkmak istiyorsunuz ? Youtube videolarınıza adwors reklamları yaparak milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz… Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.

Youtube Türkiye’de Kullanım Oranı

Türkiye’de 32 milyon kişi ayda en az 1 kez video izliyor. Youtube, sizi nüfusun %36’nı ile iletişime geçirdiği gibi müzik dinleyen kitlenin ise %95’i ile iletişime geçmenize imkan sağlıyor. Verilere göre Türkiye’nin en büyük TV Kanalı ise yine Youtube…

Youtube İnternet’teki En Büyük Video Merkezi ve Dünyan’nın En Büyük Tv Kanalı

1 Milyar Tekil Kullanıcı, Dakikada 100 saatlik video izlenmekte, Aylık olarak 6 Milyar Saat Video İzlenmekte, 2 Milyarın üzerinde günlük mobil görüntüleme, 73 Ülkede 61 dil için yerleştirilmiştir.

İdeal Hayran Kitlenize Ulaşın!

Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul›da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar. Youtube Reklamları ideal hayran kitlenize ulaşmanızı sağlar…

Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.

Video Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın!

Hayranlarınız hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube’daki tüm görüntülemelerin büyük kısmı mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.

Performansınızı inceleyin!

YouTube’un ücretsiz Analytics aracı, reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenmenize yardımcı olur… Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen form gönderiniz.